Pamiętajmy o włosach

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że naszą wizytówką są także włosy. Im lepiej się one prezentują, im bardziej są błyszczące, tym ładniej się będą prezentowały, a co się z tym wiąże, także nasz wygląd będzie bardziej przyciągał zachwycone spojrzenia. Co jednak zrobić, żeby faktycznie móc się pochwalić pięknymi włosami?

Odpowiednie kosmetyki

Warto wiedzieć, że tak jak skóra potrzebuje odpowiednich kosmetyków, tak też potrzebują ich nasze włosy. Dlatego właśnie warto wybierać szampony, odżywki, maseczki i olejki, które będą idealnie odpowiadały na potrzeby naszych włosów. Są takie, które mają za zadanie nawilżyć włosy i są takie, które mają hamować ich przetłuszczanie się. Jeśli sami nie potrafimy ocenić, jaki rodzaj kosmetyków będzie dla nas najlepszy, to zawsze możemy poprosić o pomoc fryzjera.

Fryzjer też zaproponuje nam specjalne kosmetyki

Warto sobie zdawać sprawę z tego, że fryzjer także może nam zaproponować wiele różnych zabiegów i kosmetyków, które będą miały za zadanie odżywić nasze włosy. Powinny być one mocne, błyszczące i nie powinny się rozdwajać, ani wypadać. Może się okazać, że po kilku takich kuracjach u fryzjera, będziemy zachwyceni tym, jak prezentują się nasze włosy.

Koniecznie dowiedzmy się, jakiego typu są nasze włosy, tak abyśmy mieli pewność, że wybierzemy do nich takie produkty, które faktycznie będą w stanie im pomóc i sprawią, że nasze włosy będą się prezentowały dużo lepiej. Dodatkowo trzeba powiedzieć, że taka kuracja wcale nie musi być taka droga.

2 Komentarze

  1. Ja spróbowałam keratynowego prostowania włosów i jestem zachwycona

  2. Ja od zawsze mam straszne włosy

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.


*