Regularne zabiegi mogą wiele zdziałać

Może być tak, że będziemy korzystać z najdroższych kosmetyków, a i tak nie będziemy widzieli żadnej pozytywnej poprawy w naszym wyglądzie. A może być tak, że będziemy używać czegoś tańszego i te pozytywne zmiany będą szybko widoczne. Oczywiście spory wpływ na to będzie miał właściwy dobór kosmetyków do potrzeb skóry, ale także będzie na to wpływała nasza systematyczność.

Poczytajmy o wytycznych

Żaden kosmetyk nie spełni w prawidłowy sposób swojej roli, jeśli będziemy z niego korzystać sporadycznie i to jeszcze inaczej niż wychodzi z zaleceń. Dlatego tak ważne jest to, aby zawsze przed użyciem, zapoznać się z zasadami jego stosowania. Czy mamy go nakładać raz dziennie czy może dwa razy? Może mamy go stosować tylko na dzień, albo tylko na noc? Im dokładniej zapoznamy się z tymi wytycznymi i im dokładniej będziemy się ich trzymali, tym większa będzie szansa, że uzyskamy upragniony efekt.

Potrzeba trochę czasu

Nigdy też nie będzie tak, że wystarczy raz czy dwa posmarować twarz, aby znowu była idealnie gładka. Jeśli chcemy, aby prezentowała się ona naprawdę pięknie, to musimy dać trochę czasu wszystkim komórkom na to, aby się odbudowały. Z każdym kolejnym tygodniem nasza twarz powinna wyglądać coraz lepiej, a co się z tym wiąże, my powinniśmy być coraz bardziej zadowoleni.

Koniecznie zobaczmy jak to wszystko działa, jakie kosmetyki powinny być przez nas stosowane, a także ile czasu potrzeba na uzyskanie wspaniałego wyglądu. Wówczas będziemy mieli większą motywację, do regularnego korzystanie z takich produktów.

Wypróbuj rajstop w sprayu

Ile kosztują rajstopy w sprayu?

Ceny kosmetyków kolorowych tego typu możemy kupić w cenach od około 15 do 55 złotych. Każda z firm takich jak Sally Hansen, W7 czy Sun Ozon oferuje przynajmniej trzy odcienie kosmetyku, dzięki czemu każda z nas znajdzie swój odcień rajstop w sprayu.

Zalety rajstop w sprayu

  • wyrównuje koloryt skóry,
  • zakrywa pajączki, zaczerwienienia i inne niedoskonałości,
  • długo utrzymuje się na skórze,
  • nie wałkuje się i nie ściera podczas użytkowania,
  • szybko się wchłania.

Rajstopy w spray’u pozwolą Ci przede wszystkim wyrównać i stonować kolor Twoich nóg. Dzięki dobrze kryjącej i jednocześnie niewidocznej warstwie fluidu Twoje nogi uzyskają naturalny kolor, a jednocześnie wszelkie niedoskonałości, żyłki, siniaki czy piegi zostaną dobrze zakryte.

To kosmetyk kolorowy stosowany głównie latem, który wyrównuje powierzchnię skóry na nogach. Ponadto sprawia, że nogi będą wydawać się opalone i to bez odrobiny solarium! Rajstopy w sprayu nie są samoopalaczem, więc kolor jaki nakładamy na skórę nóg, jest odcieniem docelowym. Tak jak zwykłe rajstopy, kosmetyk ten można z siebie „zdjąć” na przykład podczas wieczornego prysznica. W ciągu dnia natomiast nie trzeba się martwić o poprute oczko. Produkty te, jak obiecują producenci, są wodoodporne i komfortowe w noszeniu.

Rajstopy w spray’u są też świetną alternatywą do solarium – zamiast wystawiać swoje ciało na szybkie działanie promieni UV (podobno 5 minut w solarium to dla skóry jak cały dzień na słońcu!), można po prostu posmarować nogi takim fluidem. Z reguły rajstopy w sprawy’u są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

2 Komentarze

  1. Ja używam każdego kremu przez dłuższy czas, dając mu czas na działanie

  2. Zawsze stosuję się do zaleceń na kremach

Skomentuj

Twój adres email nie będzie widoczny.


*